Karasu Otel ve Pansiyon

Karasu Otel ve Pansiyon alternatiflerini değerlendirmek isteyen misafirlerimiz için bahsedeceğimiz konuları göz önünde bulundurmaları faydalı olacaktır.

Karasu’daki otel ve pansiyonlar yaz sezonunda çoğu zaman %100 doluluk ile hizmet vermektedirler.

Karasu’daki oteller arasında size tavsiye edebileceğimiz birkaç seçeneğiniz bulunmaktadır.

Karasu Aqua Park Otel, Carpediem Diamond Otel, Karasu Ekşioğlu Otel, Zümrüt Otel, Vizyon Resort Otel, Elmas Otel ve Koç Hotel, tavsiye edebileceklerimiz arasındadır.

karasu-otel-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik (1)     karasu-otel-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik (2)     karasu-otel-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik (3)

karasu-otel-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik (6)     karasu-otel-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik (4)     karasu-otel-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik (5)

karasu-otel-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik (6)

Karasu’ya gelmeden çok önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Aksi durumda Karasu günlük kiralık daire alternatiflerini değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz.

Yaz sezonunda Karasu’da, özellikle de bayram tatillerinde, bırakın otel veya pansiyonları, Karasu’da günlük kiralık daire bulmak bile neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Karasu’nun yerleşik nüfusu 62.900’dür ancak yaz sezonunda bu rakam 300 – 350 bin rakamlarına ulaşmaktadır.

İstanbul’a yakınlığı sebebiyle günübirlik bile tatile gelebileceğiniz Karasu, her geçen yıl ziyaretçi sayısında artan eğilim çizmektedir.

Hal böyle olunca Karasu’da satılık yazlık dairelere talepler de artmaktadır. Bu talepler de çok uygun fiyat ve ödeme koşulları sağlayan inşaat firmalarıyla bir araya gelince Karasu’da satılık yazlık daire sahibi olma fikri çok daha netleşiyor.

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir