Karasu Ekşioğlu City

Karasu Ekşioğlu City Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Yalı Mahallesinde inşa ettiğimiz ilçemizin ve projelerimizin içerisindeki en lüks ve en kapsamlı sitedir.

karasu-eksioglu-city-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

Dublekslerde 36 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemiz konum itibari ile denize sıfır bir sitedir. Sitemizden çıktığınız anda kumsal, plaj ve deniz ile karşılaşırsınız.

karasu-eksioglu-city-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Karasu Ekşioğlu City projemiz, 17.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. 17 blok ve 1200 m2’lik devasa havuzuyla adeta kendi içerisinde ayrı bir yaşam alanı sağlamaktadır. Havuz başında bir de kafeteryası bulunuyor.

Geniş peyzaj alanları ve bu alanlarda kullanılan tropikal bitkileri ile adeta botanik bir bahçe hissi uyandırmaktadır.

Yapay şelaleleri, yürüyüş alanı, süs havuzları, çocuk oyun parkı, çocuk kreşi, fitness salonu, süpermarketi ve eğlence merkeziyle de tatilinizi çok keyifli hale getiriyor.

Sitemizin kendine ait otopark alanları bulunmaktadır. Sitemiz 7/24 güvenlik görevlisi ve kameralı güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.

Sitemizde hali hazırda 2+1 normal daire, 3+1 dubleks daire ve 4+1 dubleks daire modellerimiz kalmıştır. Dairelerimiz ya sadece deniz manzaralı, ya sadece havuz manzaralı ya da havuz + deniz manzaralıdır.

Sitemizin yapımında kullanılan fayanslardan mutfak taşına, merdiven korkuluklarından mutfak dolaplarına, doğramalarından ankastre setine kadar tüm malzemeler birinci sınıf kalitededir.

Dairelerimizin tamamında klima ve ankastre seti bulunmaktadır. Dubleks dairelerimizde ise ekstra olarak ebeveyn banyosu ve balkon + terası bulunmaktadır.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat İletişim numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Karasu Ekşioğlu City Foto Galeri (2+1)

Karasu Ekşioğlu City Foto Galeri (4+1 Dubleks)

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir