Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri – 5

Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri – 5 Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiğimiz Yeşil Vadi Evleri serimizin beşincisidir.

eksioglu-yesil-vadi-evleri-5-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

36 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 600 mt.’dir.

eksioglu-yesil-vadi-evleri-5-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Projemiz 2 blok ve havuzsuz olarak inşa edilmiştir. Sitemizde şu an sadece 1 oda + 1 salon (64 m2) daire seçeneklerimiz mevcuttur ve sınırlı sayıdadır.

Karasu Limanı Bölgesi’nde ve İstanbul – Karasu arasındaki mesafeyi 97 km’ye (yani ortalama 1 saat 15 dakika) düşürecek olan Kuzey Marmara Otoyolu projesinin hemen altında konumlandırılmıştır.

Karasu merkeze yürüme 15 dk. mesafededir. Sitemizdeki bazı dairelerimiz çift balkonludur. Dairelerimiz Amerikan mutfaklı ve geniş balkonlara sahiptir. Zemin katlar işyeri olarak tasarlandığından dairelerimiz 1. ve 2. katlardadır.

Sitemizin önünden Karasu merkez ve sahil caddesine dolmuşlar geçmektedir. Muhitinde BİM, A-101 ve Şok Marketler bulunmaktadır. Sitemiz 2 yıl önce tamamlanmış ve kullanıma açıktır.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Yeşil Vadi Evleri – 5 Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir