Ekşioğlu Yeşil Vadi – 7 Evleri

Ekşioğlu Yeşil Vadi – 7 Evleri Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiğimiz Karasu Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri serimizin sonuncusudur.

eksioglu-yesil-vadi-7-evleri-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

Peşin veya Konut Kredisi İle (40 Bin TL İndirimli)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 300 mt. ve plaja olan uzaklığı ise 600 mt.’dir.

eksioglu-yesil-vadi-7-evleri-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu Yeşil Vadi – 7 Evleri projemiz 2 Blok ve havuzsuz olarak tasarlanmıştır. Sitemizde 1 oda + 1 salon (55 m2) ve 2 oda + 1 salon (72 m2) daire seçeneklerimiz mevcut ve sınırlı sayıdadır.

Karasu Limanı Bölgesi ve İstanbul – Karasu arasındaki mesafeyi 97 km’ye (yani ortalama 1 saat 15 dakika) düşürecek olan Kuzey Marmara Otoyolu projesinin hemen altında konumlandırılmıştır.

Karasu merkeze yürüme 15 dk. mesafededir.  Kuzey cephesindeki dairelerimizden denizde görülebilmektedir ve güney cephesindeki dairelerimiz cadde cephelidir.

Dairelerimiz Amerikan mutfaklı ve geniş balkonlara sahiptir. Zemin katlar işyeri olarak tasarlandığından dairelerimiz 1. ve 2. katlardadır.

Sitemizin önünden Karasu merkez ve sahil caddesine dolmuşlar geçmektedir. Muhitinde BİM, A-101 ve Şok Marketler bulunmaktadır. Sitemiz 1,5 yıl önce tamamlanmış ve kullanıma açıktır.

Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak bu yıl inşaat sektöründeki 40. yılımızı kutlamaktayız. 40. yılımıza özel olarak Karasu ilçemizdeki 4 pilot bölgede 4 adet sitemizde peşinde 40 bin TL indirim yaparak hem nakit hem de konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerimize kolaylıkla daire sahibi olmaları için bu kampanyamızı başlattık.

Normal satış fiyatları üzerinden yine 36 – 48 ay elden senetli (sıfır faiz, vade farksız, bankasız, kefilsiz) imkanınız vardır. Dileyen müşterilerimiz indirimden, dileyenler de elden senet imkanımızdan yararlanabilirler.

Ekşioğlu Yeşil Vadi – 7 Evleri

Peşinde 40 Bin TL İndirimli:

210 Bin TL yerine 170 Bin TL – (2 Oda + 1 Salon – 72 m2)

200 Bin TL yerine 160 Bin TL – (2 Oda + 1 Salon – 72 m2)

170 Bin TL yerine 130 Bin TL – (1 Oda + 1 Salon – 55 m2)

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Yeşil Vadi – 7 Evleri Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir