Ekşioğlu Yeşil Vadi – 4 Evleri

Ekşioğlu Yeşil Vadi – 4 Evleri Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiğimiz Karasu Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri Serisinin dördüncüsüdür.

eksioglu-yesil-vadi-4-evleri-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evlerr

48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 350 mt. ve plaja mesafesi 600 mt.’dir.

eksioglu-yesil-vadi-4-evleri-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu Yeşil Vadi – 4 Evleri projemiz 4 ada üzerine kurulu ve 2’şer blok ve havuzlu site olarak inşa edilmiştir.

Ekşioğlu Karasu Yeşil Vadi Evleri – 4 projemiz, hem yatırıma uygunluk açısından, hem de konforlu bir tatil geçirmeniz adına tasarlanmıştır. Havuzlu site içerisinde etrafı açık ve ferahtır.

Yemyeşil doğayı ve masmavi denizi seyretme olanağı sunan sitemizde dairelerimiz sınırlı sayıdadır. 2+1 düz daire ve 2+1 dubleks daire konseptinde olan sitemizin denize olan yürüme mesafesi birkaç dakikadır.

Sitemizin önünden Karasu merkez ve çarşıya dolmuşlar gün boyu sefer yapmaktadırlar. Karasu Limanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na 250 mt. mesafede olan sitemizin yatırım değeri de oldukça yüksektir.

Sitemizin bina yalıtımları amerikan siding dış cephe kaplamaları ile sağlanmıştır, Ayrıca doğalgaz hattı tesisatları dairelerimizin içlerine kadar çekili olduğundan yaz-kış oturuma da uygundur. Muhitinde BIM, A-101 ve Şok Marketler mevcuttur.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Yeşil Vadi – 4 Evleri Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir