Ekşioğlu Yenimahalle Konakları – 4

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları – 4 Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Yenimahalle’de inşa ettiğimiz Ekşioğlu Karasu Yenimahalle Konakları’nın dördüncüsüdür.

eksioglu-yenimahalle-konaklari-4-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

36 – 48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin deniz olan mesafesi yaklaşık 220 mt.’dir.

eksioglu-yenimahalle-konaklari-4-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Yenimahalle Konakları – 4 projemiz “L” şeklinde tek blok ve havuzsuz olarak tasarlanmıştır. Sakarya Nehri ve denize 200 ‘er mt. mesafede olması, tatilinizi hiç yorulmadan daha keyifli bir hale gelmesi açısından kolaylık sağlamaktadır. Önü kapanmayacak şekilde açık olduğundan zemin kattaki dairelerimizden bile deniz görülmektedir.

Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü bölgeye konumlandırılan sitemiz, nehir kenarına kurulu kafeteryaların, çay bahçelerinin, kahvaltı salonlarının, balık restoranlarının yanı başınızda olması ve yemyeşil bir ortamın içerisinde olması ile tatilinize ayrıca renk katmaktadır. Ayrıca muhitinde A-101 ve Şok Marketler bulunmaktadır.

Sitemiz 1,5 yıl önce tamamlanmış ve kullanıma açıktır.

Hali hazırda faaliyete açılan Karasu Limanı, İstanbul-Yenikapı ve İstanbul-Kartal’dan Karasu ilçemize İDO seferlerinin başlayacak olması ve İstanbul-Karasu arası mesafeyi 1 saate indirecek Kuzey Marmara Otoyolu projesinin hemen yanı başında olması, dairelerimize yatırım için bulunmaz fırsat  niteliği kazandırmıştır.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları – 4 Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir