Ekşioğlu Yenimahalle Konakları – 3

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları – 3 Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Yenimahalle’de inşa ettiğimiz Ekşioğlu Karasu Yenimahalle Konakları serisinin üçüncüsüdür.

eksioglu-yenimahalle-konaklari-3-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

48 Ay Elden Senet (Faizsiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 355 mt.’dir.

eksioglu-yenimahalle-konaklari-3-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Yenimahalle Konakları – 3 projemiz 2 blok ve havuzlu site olarak tasarlanmıştır. Sitemizde sadece 2+1 daire seçeneklerimiz mevcuttur ve sınırlı sayıdadır.

Üst kattaki köşe dairelerimiz deniz manzaralıdır. 80 m2, amerikan mutfak ve geniş balkona sahip dairelerimizde ara ve köşe daire seçeneklerimiz de mevcuttur.

Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü bölgeye konumlandırılan sitemiz, nehir kenarındaki kafeteryaların, çay bahçelerinin, balık restoranlarının yanı başınızda olması ve yemyeşil doğanın içerisinde olması ile tatilinize ayrıca renk katmaktadır.

Muhitte A-101 ve Şok Marketler bulunmaktadır. Çarşı içerisine sitenin çok yakınından dolmuşlar geçmektedir. Sitemiz 2 yıl önce tamamlanmış ve kullanıma açıktır.

Hali hazırda faaliyete açılan Karasu Limanı’nın ve İstanbul-Karasu arası mesafeyi 1 saate indirecek Kuzey Marmara Otoyolu projesinin hemen yanı başında olması, dairelerimize yatırım için bulunmaz fırsat  niteliği kazandırmıştır.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları – 3 Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir