Ekşioğlu Yakut Sitesi – 4

Ekşioğlu Yakut Sitesi – 4 Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiğimiz Ekşioğlu Karasu Yakut Evleri serimizin dördüncüsüdür.

eksioglu-yakut-sitesi-4-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

36 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 200 mt.’dir.

eksioglu-yakut-sitesi-4-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu Yakut Sitesi – 4 projemiz tek blok ve havuzsuz olarak tasarlanmıştır. Son kalan 1 oda + 1 salon dairemiz 55 m2’dir. Geniş bir balkona sahiptir. Karasu Limanı’na yakın bir konumda olan sitemizdeki dairelerimizin yatırım değerleri de her geçen gün hızla artmaktadır.

Sitemizde yaz-kış oturanların sayısının fazla olması ve doğalgaz hattı tesisatlarının dairelerimizin içlerine kadar çekili olması sitemizin yaz-kış kullanıma da uygun hale gelmesini sağlamıştır. Ayrıca bina yalıtımı Amerikan Siding dış cephe kaplaması ile sağlanmıştır.

Karasu sahil merkezine dolayısıyla Karasu sahil parka, karasu lunaparka, kafeteryalara, restoranlara, hediyelik eşya çarşısına kısacası tatiliniz boyunca ihtiyacınız olacak her yere yürüme 5 dakika mesafededir.

Muhitinde Şok Market, BİM ve A-101 marketler bulunmaktadır. Karasu merkeze 15 dakikada bir sitemizin yakınından dolmuşlar geçmektedir.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz…

Ekşioğlu Yakut Sitesi – 4 Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir