Ekşioğlu Tatil Sitesi

Ekşioğlu Tatil Sitesi Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu Yalı Mahallesinde inşa ettiğimiz denize sıfır, plaj caddesi üzerinde bir sitedir.

eksioglu-tatil-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

36 – 48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemiz denize sıfır konumdadır.

eksioglu-tatil-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu Tatil Sitesi projemiz 9 blok ve havuzlu site olarak tasarlanmıştır.  2 adet deniz manzaralı 2 oda + 1 salon (95 m2) dubleks dairemizin dışında sadece bir adet 1 oda + 1 salon dairemiz kalmıştır. Bunların dışında tüm dairelerimiz satılmıştır.

Karası Yalı Mahallesi nin en işlek noktalarından birinde inşa edilmiş olan sitemizden çıktığınız an plaj ve denizi karşınızda görürsünüz. Denize sıfır konumda olup daha uygun fiyatlı dairelerin olduğu ikinci bir siteyi Karasu’da bulmak kolay değildir.

Sitemiz Karasu Sahil merkezine, sahil parka, karasu lunaparka, restoranlara, AVM’lere, turistik çarşıya vs. kısacası tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her yere yürüme mesafesindedir.

Muhitinde restoranlar, kafeteryalar, BİM, A-101, Şok Marketler de sıkça bulunmaktadır. Dolmuş güzergahı üzerinde olduğunda Karasu merkez ve çarşıya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Tatil Sitesi Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir