Ekşioğlu Sahil Apartmanı

Ekşioğlu Sahil Apartmanı Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiğimiz tek blok ve havuzsuz projelerimizden bir tanesidir.

eksioglu-sahil-apartmani-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

Peşin veya Konut Kredisi ile (40 Bin TL İndirimli)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 650 mt.’dir.

eksioglu-sahil-apartmani-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Sahil Apartmanı projemiz tek blok ve havuzsuz olarak inşa edilmiştir. Sitemizin deniz yürüme mesafesi yaklaşık 10 dakika, Karasu merkeze ise yürüme yaklaşık 15 dakikadır.

2 Oda + 1 Salon – 75 m2 dairelerimiz mevcuttur. Kuzey Marmara Otoyolu’nun kenarında olması ve Karasu Limanı’na yakın olması sebebiyle yatırım için elverişlidir. Normal satış fiyatları 195 Bin TL olan dairelerimiz Peşinde 40 Bin TL İndirim kampanyamız kapsamında 155 Bin TL olarak satışa sunulmaktadır.

Gürültüden uzak,sakin bir tatil geçirmek isteyen müşterilerimiz için ideal bir ortama sahiptir. Ulaşımı kolay olduğu gibi muhitinde A-101, Şok ve Bim marketler de bulunmaktadır.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz..

Ekşioğlu Sahil Apartmanı Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir