Ekşioğlu Palmiye Sitesi

Ekşioğlu Palmiye Sitesi Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu Liman bölgesinde inşa ettiğimiz projelerimizden sadece bir tanesidir.

eksioglu-palmiye-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 400 mt.’dir.

Ekşioğlu Palmiye Sitesi 5 blok ve havuzsuz bir site olarak inşa edilmiştir. Bu sitemizde sadece 1 adet 2 oda + 1 salon (90 m2) dubleks dairemiz kalmıştır.

Karasu Limanı’na yakın bir konumda olan sitemizdeki dairelerimizin yatırım değerleri de her geçen gün hızla artmaktadır.

Sitemizde yaz-kış oturanların sayısının fazla olması ve doğalgaz hattı tesisatlarının dairelerimizin içlerine kadar çekili olması sitemizin yaz-kış kullanıma da uygun hale gelmesini sağlamıştır.

Karasu sahil merkezine dolayısıyla Karasu sahil parka, karasu lunaparka, kafeteryalara, restoranlara, hediyelik eşya çarşısına kısacası tatiliniz boyunca ihtiyacınız olacak her yere yürüme 15 dakika mesafededir.

Muhitinde Şok Market, BİM ve A-101 marketler bulunmaktadır. Karasu merkez ve çarşıya 15 dakikada bir sitemizin yakınından dolmuşlar geçmektedir.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Palmiye Sitesi Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir