Ekşioğlu İlksan Sitesi

Ekşioğlu İlksan Sitesi Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu ilçemizde inşa etmiş olduğumuz en prestijli projelerimizden biridir.

eksioglu-ilksan-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

24 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 500 mt.’dir.

eksioglu-ilksan-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu İlksan Sitesi projemiz 9 blok ve çift havuzlu site olarak tasarlanmıştır. Sitemizde son 1 adet “(1+0) stüdyo daire” seçeneğimiz kalmıştır.

Geniş bir peyzaj alanına sahiptir. Bahçesinde bulunan kamelyalar ve banklarda komşularınızla sohbet etme imkanı sağlanarak tatilinizde hoş vakit geçirmeniz düşünülmüştür.

Sitemizin havuzundan ayrıca bahsetmek gerekir. Toplamda 1600 m2’lik iki havuza sahiptir. Havuzlar arasında birbirine bağlantıyı sağlayan su kanalları ile ve havuz ortasında inşa edilen kafeterya ve restoran ile de tatilinizde lüksü yaşamanıza olanak sağlar.

Sitemizde, siz dairenizde yokken dışarıda huzurlu vakit geçirebilmeniz için 24 saat güvenlik ve site görevlisi mevcuttur.

Karasu sahil merkezine ise yürüyerek yaklaşık 15 dakikadır. Burada ise Karasu Lunapark, eğlence merkezler, restoranlar, turistik çarşı gibi tatilinizi renklendirecek sosyal imkanlar bulabilirsiniz.

Muhitinde BİM, A-101 ve Şok Marketler bulunmaktadır.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz..

Ekşioğlu İlksan Sitesi Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir