Ekşioğlu Hakan Sitesi

Ekşioğlu Hakan Sitesi Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu Yenimahalle de inşa ettiğimiz 5 farklı projeden sadece bir tanesidir.

eksioglu-hakan-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 580 mt.’dir.

eksioglu-hakan-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu Hakan Sitesi projemiz 5 Blok ve havuzlu olarak tasarlanmıştır. Sitemizde sadece 2 Oda + 1 Salon (75 – 83 m2) daire seçeneklerimiz mevcuttur ve sınırlı sayıdadır.

Sakarya Nehri nin denize döküldüğü bölgeye konumlandırılan sitemiz, nehir kenarına kurulu kafelerin, çay bahçelerinin, kahvaltı salonlarının, balık restoranlarının yanı başınızda olması ve yemyeşil bir ortamın içerisinde olması ile tatilinize ayrıca renk katmaktadır.

Muhitinde A-101 ve Şok Marketler bulunmaktadır. Dolmuş güzergahı üzerinde olması nedeniyle çarşı merkezine ulaşımı kolaydır. Sitemiz 1,5 yıl önce tamamlanmış ve kullanıma açıktır.

Hali hazırda faaliyete açılan Karasu Limanı, yapımına başlanacak olan Yat Limanı ile İstanbul-Yenikapı ve İstanbul-Kartal’dan Karasu ilçemize İDO seferlerinin planlanması, İstanbul-Karasu arası mesafeyi 1 saate indirecek Kuzey Marmara Otoyolu (Karadeniz Sahil Yolu) projesinin hemen yanı başında olması, dairelerimize yatırım için bulunmaz fırsat  niteliği kazandırmıştır.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Hakan Sitesi Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir