Ekşioğlu Gardenia Evleri – 4 Sitesi

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 4 Sitesi Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiğimiz  Karasu Ekşioğlu Gardenia Evleri serisinin dördüncüsüdür.

eksioglu-gardenia-evleri-4-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 300 mt.’dir.

karasu-eksioglu-gardenia-evleri-4-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Karasu Ekşioğlu Gardenia – 4 Sitesi projemiz tek blok, iki giriş ve havuzsuz olarak tasarlanmıştır.

Sitemizde çok geniş 1 oda + 1 salon (70 m2), 2 oda + 1 salon bahçe dubleks (100 m2) ve 4 oda + 1 salon bahçe dubleks (130 m2) daire seçeneklerimiz mevcuttur ve sınırlı sayıdadır. 

Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak geniş ailelerimiz veya geniş dairelerde oturmak isteyen ailelerimiz için tasarlanan sitemizde en küçük 1 oda + 1 salon dairemiz bile ayrı mutfaklı ve 70 m2’dir.

Dubleks dairelerimizde her iki  katta da banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Bahçe katında ve üst katta ayrı ayrı iki balkona sahiptir.

Karasu Meslek Yüksekokulu ile hemen hemen karşı karşıya olduğundan yaz-kış kiraya verip gelir elde edebileceğiniz hareketli bir semttedir.

Muhitinde kafeteryalar, A-101, BİM ve Şok Market bulunmaktadır. Sitemiz 3 yıl önce tamamlanmış ve kullanıma açıktır.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 4 Sitesi Foto Galeri (1+1)

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 4 Sitesi Foto Galeri (2+1 Bahçe Dubleks)

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir