Ekşioğlu Gardenia Evleri – 3 Sitesi

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 3 Sitesi Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiğimiz Karasu Ekşioğlu Gardenia Evleri serisinin üçüncüsüdür.

eksioglu-gardenia-evleri-3-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

48 Ay Elden Senet (Faizsiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 380 mt.’dir.

karasu-eksioglu-gardenia-evleri-3-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu - Kopya

Gardenia Evleri 3 Sitesi projemiz 3 blok ve havuzlu site olarak tasarlanmıştır. Sitemizde sadece son 1 adet 2 oda + 1 salon  daire seçeneğimiz mevcuttur.

Dairelerimiz amerikan mutfak veya holde konumlandırılımış ayrılabilir mutfak seçenekleri sunmaktadır. Amerikan siding dış cephe kaplaması ile yalıtımı sağlanmıştır.

Dairelerimizin içlerine kadar doğalgaz hattı çekilmiş olup yaz-kış kullanıma uygundur.

Karasu Meslek Yüksekokulu ile hemen hemen karşı karşıya olduğundan yaz-kış kira getirisi elde edebileceğiniz hareketli bir semttedir.

Muhitinde kafeteryalar, A-101, BİM ve Şok Market bulunmaktadır. Sitemiz 3 yıl önce tamamlanmış olup kullanıma açık ve 7/24 site ve güvenlik görevlisi mevcuttur.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz..

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 3 Sitesi Foto Galeri
karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir