Ekşioğlu Gardenia Evleri – 2 Sitesi

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 2 Sitesi Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiğimiz Ekşioğlu Karasu Gardenia Evleri serisinin ikincisidir.

eksioglu-gardenia-evleri-2-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evlerr

48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi 380 mt.’dir.

karasu-eksioglu-gardenia-evleri-2-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

9 blok ve 2 havuzlu site olarak tasarlanmıştır. Sitemizde 1 oda + 1 salon, 2 oda + 1 salon daire seçeneklerimiz mevcuttur ve sınırlı sayıdadır.

Dairelerimiz amerikan mutfak veya holde konumlandırılımış ayrılabilir mutfak seçenekleri sunmaktadır. Amerikan siding ile yalıtımı sağlanmıştır.

Dairelerimizin içlerine kadar doğalgaz hattı çekilmiş olup yaz-kış kullanıma uygundur.

Muhitinde kafeteryalar, A-101, BİM ve Şok Market bulunmaktadır. Sitemiz 4 yıl önce tamamlanmış ve kullanıma açık ve güvenlik görevlisi mevcuttur.

Karasu Meslek Yüksekokulu İle hemen hemen karşı karşıya olduğundan yaz-kış kira getirisi elde edebileceğiniz hareketli bir semttedir.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 2 Sitesi Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir