Ekşioğlu Gardenia Evleri – 1 Sitesi

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 1 Sitesi, Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu’da inşa ettiği Karasu Ekşioğlu Gardenia Evleri serisinin birincisidir.

eksioglu-gardenia-evleri-1-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 350 mt.’dir.

karasu-eksioglu-gardenia-evleri-1-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

12.500 m2’lik bir alan üzerine kurulu olan sitemiz, 15 blok ve 1 adet yüzme havuzu, 1 adet aquaparklı havuz olmak üzere toplam 2 adet havuzlu site olarak tasarlanmıştır. Havuz başında kafeteryası ve mini marketi de size hizmet vermektedir.

Çok geniş bir peyzaj alanına sahip olan sitemizde yeşilin her tonunu görebilmeniz mümkündür. 

Sitemizde sadece 2 oda + 1 salon daire seçeneklerimiz mevcuttur ve sınırlı sayıdadır. Dairelerimiz Amerikan mutfaklıdır ve Amerikan siding dış cephe kaplaması ile yalıtımı sağlanmıştır.

Dairelerimizin içlerine kadar doğalgaz hattı çekilmiş olup yaz-kış kullanıma uygundur.

Karasu Meslek Yüksekokulu ile hemen karşı karşıya olduğundan yaz-kış kira getirisi elde edebileceğiniz hareketli bir semttedir.

Muhitinde kafeteryalar, A-101, BİM ve Şok Market bulunmaktadır. Sitemiz 4 yıl önce tamamlanmış olup kullanıma açıktır. 7/24 kameralı güvenlik sistemleri ve güvenlik görevlisi ile site görevlisi mevcuttur.

Karasu satılık daire ve yazlık evlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Gardenia Evleri – 1 Sitesi Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir