Ekşioğlu Faik Öztekin – 1 Sitesi

Ekşioğlu Faik Öztekin – 1 Sitesi Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu Merkez de inşa ettiğimiz lüks ve geniş dairelerimizin bulunduğu bir sitemizdir.

eksioglu-faik-oztekin-1-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

Sitemizin denize olan mesafesi yaklaşık 1.78 km’dir.

eksioglu-faik-oztekin-1-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu Faik Öztekin – 1 Sitesi projemizi sahildeki yazlık dairelerimizden farklı olarak Karasu’da yaz – kış sürekli ikamet etmek durumunda olan müşterilerimiz için daha geniş ve daha özellikli olarak inşa ettik.

Sadece 3+1 daire modellerimizin olduğu bu sitemizdeki dairelerimizin kullanım alanları 110 – 115 – 120 m2 aralığında değişmektedir. 

Bu sitemizdeki dairelerimizin tamamının mutfakları İtalyan mutfak konseptindedir. 115 m2 olan 2 adet dairemizde ise +38 m2 teras bulunmaktadır.

Dairelerimizin salonlarında gizli tavan ışıklandırma sistemleri ile birlikte alçıpan ile dekore edilmiş tv ünitesi alanı da mevcuttur.

Dairelerimizde Isıtma sistemi olarak da yerden ısıtma; interkom güvenlik sistemlerine dahil olarak hırsız ve yangın alarmları da bulunmaktadır.

Sitemiz ana cadde üzerine konumlandırıldığı için giriş katları iş yeri olarak inşa edildiğinden dairelerimiz 1. ve 2. katlardadır.

Çarşı merkezinde inşa ettiğimiz bu dairelerimiz, bankalara, kamu ve devlet kurumlarına, alışveriş merkezlerine, Karasu Otogarı… kısacası ihtiyaç duyabileceğiniz her yere yürüme mesafesindedir.

Karasu satılık daire veya yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat İletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ekşioğlu Faik Öztekin – 1 Sitesi Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir