Ekşioğlu Bartın Apartmanı

Ekşioğlu Bartın Apartmanı Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu Merkez de inşa ettiğimiz çok geniş dairelerimizin bulunduğu sitelerimizden bir tanesidir.

eksioglu-bartin-apartmani-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

36 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Apartmanımızın denize olan mesafesi yaklaşık 1.76 km’dir.

eksioglu-bartin-apartmani-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu Bartın Apartmanı projemizi sahildeki yazlık dairelerimizden farklı olarak Karasu’da yaz – kış sürekli ikamet etmek durumunda olan müşterilerimiz için daha geniş ve daha özellikli olarak inşa ettik.

2+1, 3+1 ve 4+1 modellerimizin olduğu bu apartmanımızda en küçük olan 2+1 dairemiz bile 101 m2’dir. Müteakiben 3+1 ve 4+1 dairelerimiz 162 m2’lik bir alana sahiptir.

Bu apartmanımızdaki dairelerimizin bir kısmı ayrı mutfaklı, diğer bir kısmında ise mutfak holde konumlandırılmıştır. Mutfak balkonlarımız ise kış bahçesi konseptindedir.

Dairelerimizin salonlarında gizli tavan ışıklandırma sistemleri ile birlikte alçıpan ile dekore edilmiş tv ünitesi alanı da mevcuttur. Dairelerimizde Isıtma sistemi olarak da yerden ısıtma bulunmaktadır. Bunlarla beraber 4+1 modellerimizde ebeveyn banyosu ve kiler odası da bulunmaktadır.

Ana cadde üzerine konumlandırıldığı için giriş katları iş yeri olarak inşa edildiğinden dairelerimiz 1. ve 2. katlardadır.

Çarşı merkezinde inşa ettiğimiz bu dairelerimiz, bankalara, kamu ve devlet kurumlarına, alışveriş merkezlerine, Karasu Otogarı… kısacası ihtiyaç duyabileceğiniz her yere yürüme mesafesindedir.

Karasu satılık daire veya yazlık evlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat İletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ekşioğlu Bartın Apartmanı Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir