Ekşioğlu Akcan Sitesi

Ekşioğlu Akcan Sitesi, Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu Yalı Mahallesi 32 Evler semtinde inşa ettiğimiz projelerimizden sadece bir tanesidir.

eksioglu-akcan-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-evler

48 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız)

Akcan Sitesi projemiz 2 blok ve yüzme havuzlu bir site olarak inşa edilmiştir. Sitemizin deniz olan yürüme mesafesi yaklaşık 200 mt.’dir.

eksioglu-akcan-sitesi-karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Sitemizde sadece 2 oda + 1 salon (80 m2) seçeneklerimiz mevcuttur ve sınırlı sayıdadır. Mutfak holde konumlandırıldığından salon kullanım alanı oldukça geniştir. Dairelerimiz geniş birer balkona sahiptir.

Doğalgaz hatları dairelerimizin içlerine kadar çekili olduğundan yaz-kış oturuma uygundur.

Muhitinde kafeteryalar, eğlence merkezleri, A-101, BİM, Migros ve Şok Marketler bulunmaktadır. Karasu Devlet Hastanesi sitemize yürüme mesafesindedir. 17 bin metrekarelik bir alana kurulu, Marmara Bölgesinin en büyük aqua parklarından biri olan ve Karasu Ekşioğlu İnşaat tarafından Karasu ilçemize kazandırılan Ekşioğlu Aqua Park da sitemize yürüme mesafesindedir. 

Sitemiz 2 yıl önce tamamlanmış ve kullanıma açıktır.

Karasuda satılık yazlık fiyat ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak ve İstanbul’dan ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekşioğlu Akcan Sitesi Foto Galeri

karasu-satilik-daire-karasu-satilik-yazlik-eksioglu-karasu-eksioglu-insaat-karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir